Priežastys, kodėl automobilio pardavimas trunka ilgai

auto pardavimo laikas

Ruošiatės parduoti automobilį? Turime jus nuteikti, jog pardavimas bus ilgas ir nuobodus. Deja, bet parduoti automobilį Lietuvoje nėra taip lengva, kaip atrodo. Visų pirma, parduodamų automobilių daug, paklausa taip pat nėra maža, tačiau pirkėjus vis dar atbaido didelė kaina. Deja, bet lietuviai nėra linkę investuoti daug į automobilį ir ieškoti pigesnių kainų. Tai viena iš priežasčių, kodėl parduoti automobilį nėra lengva ir tai užtrunka ne vieną mėnesį. Kitas dalykas – konkurencija. Kaip ir minėjome, automobilį parduodate ne tik jūs, bet ir kiti. Tai reiškia, kad bent keli automobiliai bus tokio pačio modelio, kaip jūsų. Na, o čia jau eina kalba apie tai, kad pirkėjas rinksis tą, kuris bus ne tik išsamiau aprašytas, bet ir kaina bus mažesnė. Tad, jeigu norite parduoti greičiau, turite siūlyti pigesnę kainą. Tačiau pigesnės kainos siūlymas daugelio netenkina, kadangi kiekvienas nori uždirbti iš automobilio pardavimo daugiau, nei automobilis vertas. Todėl ir nepavyksta parduoti greitai. Tam tikrais atvejais automobilio parduoti nepavyksta net daugiau nei kelerius metus.

Kaip greičiau parduoti automobilį?

Norite parduoti automobilį greičiau? Kreipkitės į automobilių supirkėjus. O balansą tarp pardavimo greičio ir pasiūlymo gerumo rasite savo transporto priemonę parduodami per visisupirkejai.lt. Automobilių supirkėjai ne tik užtikrina, kad automobilių pardavimas būtų paprastas ir greitas, bet ir pasirūpina viskuo bei atsako į rūpimus klausimus. Jeigu norite, kad automobilį parduotumėte per kelias dienas, tai vienintelis galimas variantas. Na, nebent turite pažįstamų, kurie norėtų įsigyti jūsų automobilį. Tokiu atveju iš pradžių galite kreiptis į juos, paskui į automobilių supirkėjus, jeigu jų nesudomins.

Ar supirkėjas pasiūlys konkurencingą kainą?

Automobilių supirkėjais kai kurie nepasitiki, nes mano, kad šie negali ir nenori siūlyti kainos, kurios vertas automobilis. Visgi neretai automobilių supirkėjai siūlo kainą, kuri gana konkurencinga, tačiau automobilio savininkui ji atrodo per maža, nes jis nežiūri į situaciją adekvačiai. Neretai pasitaiko, kad jis lygina automobilį su kitais panašiais modeliais ir prašo panašios kainos, kartais net didesnės neatsižvelgdamas į tai, jog jo automobilyje gali būti daugiau defektų.

Be supirkėjas – supirkėjui nelygu. Kaip ir viską, šiandien svarbu supirkėjus palyginti (ne, ne tik jų pasiūlymus). Reikia pažiūrėti, kokia yra jų istorija, ką apie juos sako buvę klientai, kokių nusiskundimų turi, dėl ko gali pagirti ir t.t. Tai padės nuspręsti kuris supirkėjas geriau atitinka jūsų prioritetus. O gal tai kaip tik paskatins ieškotų kitų transporto priemonės pardavimo kelių.

Parašykite komentarą