Kur panaudoti degintą medieną?

Deginta mediena

Deginta mediena yra mėgstama už tai, kad pasižymi labai vertingomis patvarumo, ekologiškumo ir estetiškumo savybėmis. Kiekviena deginimo procedūra apdorota medžio lenta yra vienetinė, savo išvaizda išsiskirianti iš kitų lentų.

Kokios yra pagrindinės degintos medienos savybės, kurios skatina jos populiarumo augimą?

Deginta mediena atspari ugnies ir vandens poveikiui, jos neveikia nei pelėsis, nei mediena mintantys vabzdžiai, nei graužikai. Ši mediena taip pat yra ekologiška ir nekenkia aplinkai. Dėl savo ilgaamžiškumo ji gali žmogui ištarnauti visą jo gyvenimą ir dar ilgiau. Kita dėmesio verta degintos medienos savybė yra ta, kad ji kuo puikiausiai tinka tiek namų eksterjere, tiek interjere, tiek sodybinėje aplinkoje. Be to, degintą medieną renkasi ir dėl jos kainos patrauklumo, kas leidžia itin naudingai investuoti į savo namų gerovę.

Kokio deginto medžio lentos labiau tiktų lauko terasoje?

Lauko terasoms tenka atlaikyti daug įvairiausių oro sąlygų išmėginimų – tai staigi temperatūrų kaita, įvairaus pobūdžio krituliai, tiesioginiai blukinantys saulės spinduliai, todėl čia labiausiai tiktų naudoti deginto medžio lentas. Pačios patvariausios – degintos maumedžio lentos, kurios garsėja neįtikėtinu patvarumu ir ilgaamžiškumu. Tačiau šios lentos kainuoja brangiau už kitas. Todėl galima rinktis ir pigesnes degintos pušies lentas, kurios išsiskiria ypatingai gražia tekstūra, ir taip pat gali ilgai ištarnauti.

Kaip gali pasitarnauti degintos lentos namo fasado išorei?

Deginto medžio lentomis apkalta pastatų išorė tikrai atrodo solidžiai, netgi prabangiai. O tos pačios rūšies dailylentėmis kuo puikiausiai galima padailinti balkonus, laiptų turėklus, kitas išorines pastato detales. Kad gražiau atrodytų, šias dailylentes galima kalti, pakaitomis keičiant jų padėtį – tai įstrižai, tai vertikaliai, tai horizontaliai.

Ką galima pasakyti apie degintų lentų tvorą?

Jei nuspręsite savo sodybinį sklypą aptverti degintų lentų tvora, nesigailėsite, nes ji bus tvirta, nebijanti išorinio poveikio, nebijos nei drėgmės, nei saulės, nei šalčio, nei karščio, nei ugnies, nei puvėsio. Priedo, ši tvora atrodys tikrai įspūdingai ir praeiviams jau iš tolo kris į akis. Ji nesugadins jūsų namų įvaizdžio nei miesto, nei kaimo aplinkos sąlygomis.

Ką reikėtų žinoti apie degintos medienos spalvinį pritaikymą?Degintos medienos spalvos pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo to, kokioje aplinkoje ši mediena bus naudojama. Vidaus patalpoms renkantis dailylentes verta atkreipti dėmesį į jose esančių baldų spalvinę gamą, tada prie jos derinti degintos medienos atspalvius. Renkantis lentas pastato fasadui reikia jas derinti prie stogo dangos spalvos. Idealiausias variantas yra tas, kai stogas apkaltas iki juodumo degintomis lentomis, o sienos – tamsiai rudomis. Lentos, kurios apdegintos iki švelnaus apanglėjimo, yra pačios patvariausios, todėl yra pats geriausias pasirinkimas pastato išorės apdailai arba tvoroms. Jei norite daugiau sužinoti šia tema, pati išsamiausia informacija yra patalpinta internete sugibanwood tinklalapyje.

Parašykite komentarą