„ŽAISLAI“ SOLO IR POROS ŽAIDIMAMS. KOKIE JIE?

poroms

Įvairūs erotiniai žaislai, naudojami poros ar solo intymiuose žaidimuose, efektyviai prisideda prie didesnio malonumo. Diskretiški, ergonomiški, vandeniui atsparūs ir inovatyvūs sekso žaislai lengvai įtinka net išrankiausiam skoniui.

Masturbatoriai – ne tik solo žaidimams

Įvairių dydžių, formų, gamybos medžiagų masturbatoriai – sekso žaislai, kurie yra tinkami ne tik intymioms solo partijoms, bet ir poros žaidimams. Šie žaislai, anot seksologų, yra puiki prevencinė priemonė, padedanti gerinti seksualinę sveikatą bei bendrą žmogaus savijautą. Ar žinote, kokių masturbatorių būna?

Vienas iš dažniausiai „sutinkamų“ masturbatorių – tai mini vaginos imitatorius. Šio tipo masturbatorius yra gaminamos iš termoplastinės gumos, pasižyminčios dideliu elastingumu. Termoplastinės gumos savybės daro šį masturbatorių tinkamą visų apimčių vyriškiems pasididžiavimams. Atsparus vandeniui, lengvai prižiūrimas, nedidelio dydžio bei reljefiniu vidumi pasižymintis masturbatorius vaginos imitatorius dėl savo pakankamai nedidelės kainos bei praktiškumo dažnai yra vadinamas ekonomiškiausiu ir racionaliausiu pasirinkimu. Šis masturbatorius, kaip jau greičiausiai supratote, yra skirtas stipriosios lyties atstovų masturbacijai.

Vyrų masturbacijai yra skirtas ir kitas, savo formą kiaušinį primenantis masturbatorius. Tamprus masturbatorius, kurio vidaus struktūra primena spiralę, tinka įvairių dydžių bei formų vyriškiems pasididžiavimams. Pažymėtina, kad šio tipo masturbatorius gali būtini naudojamas ir be lubrikantų, nes pilnai pakanka žaisliuką sudrėkinti vandeniu.

Dar vienas stipriosios lyties mėgiamas masturbatorius pasižymi moderniu, zefyrus primenančiu dizainu. Šis kompaktiškas, vandeniui atsparus vyrų masturbatorius, puikiai tinkantis pradedantiesiems, turi lygią bei tekstūruotą puses. Pažymėtina, kad šie masturbatoriai, kaip ir ankščiau minėtieji, yra gaminami iš tamprumu pasižyminčių, glotnių medžiagų, „draugiškų“ vyrų pasididžiavimams ir puikiai prie jų prisitaikančių.

Falo imitatoriai yra sukurti taip, kad tiktų naudoti tiek moterims, tiek vyrams. Šie mini masturbatoriai taip pat tinka solo ir porų žaidimams. Anatominės formos, vandeniui atsparūs žaisliukai turi tvirtą prisiurbiamą paduką bei pasižymi natūralų penį atkartojančiu dizainu.

Vibratoriai – poroms ir solo žaidimams

Greičiausiai nėra populiaresnio sekso žaislo nei vibratoriai. Klasikiniai, analiniai, kelių atšakų, taip pat mini vibratoriai, vibratoriai „zuikučiai“ ir porų vibratoriai – tai skirtingi vibratorių tipai. Kiekvienas vibratorių tipas pasižymi skirtingomis savybėmis, atliepiančiomis skirtingus poreikius bei norus. Vibratoriai tinka tiek solo, tiek porų meilės žaidimams. Drąsios, eksperimentams pasiruošusios poros į savo miegamojo žaidimus įtraukia patikimą, kokybišką ir galingą „partnerį“, t. y., porų vibratorių. Vibratoriai poroms yra sukurti taip, kad sueities metu abu partneriai jaustų stimuliaciją: porų vibratorius įgalina vaginalinę, klitorinę bei penio stimuliaciją. Pažymėtina, kad šis vibratorius tiksliai „žino“, kaip rasti paslaptingąjį moters „G“ tašką. USB jungtimi pakraunami, iš minkšto silikono pagaminti porų vibratoriai yra atsparūs vandeniui, todėl yra tinkami naudoti duše bei vonioje. Priklausomai nuo pasirinkto porų vibratoriaus modelio vibracijų režimų ir jų greičių nustatymų skaičius gali skirtis. Šie vibratoriai gali būti valdomi korpuse esančių mygtukų pagalba, panaudojant belaidį valdymo pultelį arba per visiškai saugią mobiliąją aplikaciją. Pažymėtina, kad dviejų taškų porų vibratoriai gali turėti ir korpuso formos keitimo sistemą. Ir dar – turėkite omenyje, kad valdymo pultelis suteikia galimybę valdyti vibratorių iš bet kurio pasaulio taško ir tokio būdu dalyvauti „žaidime“ net kai esate toli.

Parašykite komentarą