Kaip pakeisti savo išvaizdą

       Viena pagrindinių bei ryškiausių žmogaus  veide yra nosis. Neproporcinga, kreiva arba deformuota nosis sukelia nepasitikėjimo jausmą, diskomfortą. Nosies traumų padariniai, įgimtos deformacijos, nedailios ir neproporcingos nosies linijos arba vidinės jos problemos, kurios trikdo kvėpavimą yra gydomos operaciniu būdu.

       Atliekant nosies korekcijos operaciją gali būti: keičiama nosies forma ir dydis, sumažinama arba panaikinama kuprelė, koreguojamas nosies galiukas ir šnervių forma. Operacijos metu galima pašalinti įvairius nosies kvėpavimo sutrikimus. Kvėpavimo problemų gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: įgimtų defektų, patirtų nosies kaulo lūžių, dėl natūralių  senėjimo procesų. 

       Po operacijos pacientui kelias savaites bus matomas patinimas, 1 – 2 savaites iš nosies gali tekėti išskyros, 3 – 4 savaites gali jausti pasunkėjusį kvėpavimą, pirmą naktį po operacijos turės praleisti klinikoje,  , nosies gijimas truks 3 – 4 mėnesius. Galutinį nosies operacijos rezultatą galima vertinti praėjus metams, nors pastebimas vizualinis efektas pradeda nusistovėti jau po 1-2 mėn.

       Nosies operacija trunka 2 – 4 valandas. Operacija atliekama taikant bendrąją nejautrą. Pjūviai priklauso nuo to, kokį procedūros metodą, kaip tinkamiausią, parinks chirurgas. T Nosies gleivinėje esantys siūlai ištirpsta per du mėnesius. Atlikus atviro tipo operaciją, siūlai išimami po 7 dienų. Tris mėnesius reikia saugoti nosį nuo infekcijų, vengti padidinto fizinio krūvio.

       Nosies operacija kaina:

  • Nosies galo korekcija                                        1700 – 1900€
  • Nosies pertvaros korekcija                              1300 – 1600€
  • Pilna nosies korekcija                                       2700 – 2900€  

       Nuo senovės labai buvo vertinamas žmogaus grožis – tobulas kūnas bei tobulas ir gražus veidas. Žmoniją gąsdina senėjimas. Raukšlės gali atsirasti ir nuo streso, nesveikos mitybos, žalingo gyvenimo būdo – rūkymo, alkoholio vartojimo. 

       Šiuolaikinių technologijų dėka yra galimybių sustabdyti ir sumažinti raukšlių atsiradimą. Vienas iš būdų yra Hialurono rūgšties injekcijos. Hialurono rūgšties pagrindinės savybės yra gebėjimas savyje išlaikyti didelį kiekį vandens. Ji išlaiko net 1000 kartų daugiau vandens negu jos pačios molekulinė masė. Hialurono rūgštis suteikia ilgalaikį odos drėkinimą.

       Hialurono rūgšties užpildai yra leidžiami į poodį ir jais atliekamas odos raukšlių, įdubimų ir raukšlių korekcija, lūpų ir veido kontūrų formavimas. Užpildai taip pat naudojami odos elastingumui, drėgmei atkurti ir odos paviršiaus nelygumams sumažinti.

       Prieš atliekant procedūrą, injekcijos vieta yra anestezuojama. Todėl pati injekcija būna neskausminga. Priklausomai nuo paciento odos tipo ir amžiaus yra skirtingas procedūrų pakartojimo skaičius.        „Gražus ir geras“ – taip teigė graikai. Žmogus turi rūpintis ne tik savo siela, bet ir išore, nes tai susiję dalykai. Šiandien galime džiaugtis mokslo pasiekimais, kurie padeda pakeisti gyvenimą. Turime Grožio Akademija pas mus, į kurią drąsiai galime kreiptis. 

Parašykite komentarą